23.2. 2015 - Další návštěva veterináře

Štěňátka cestování autem si opravdu oblíbila. Po prvotních rošťárnách a koukání po okolí cestu k veterináři prospala, a dá se říct že prospala i čipování a odběry krve na testy PSS a DNA profil. Bobíšci byli hodní a vše proběhlo v pořádku.

 

22.1. 2015 - Přijímáme rezervace na štěňátka

Chovateská stanice irských vlkodavů ENBI přijímá rezervace na štěňátka vrhu A narozena 9.1.2015. Všechna štěňátka vrhu budou mít pro nové páničky veterinární zprávu s vyšetřením na PSS(portsystemický zkrat), DNA profil, budou odčervena, očkovaná a očipována s europasem. Těšíme se na nové přátele v Dobřejovicích u Hluboké nad Vltavou.

rezervace stěnatka irský vlkodav vrh A

22.1. 2015 - První odčervení

první krátký výlet autem do Budějc štěňátka prospala a zdá se, že cestování autem se bude líbit. Na veterinární klinice Aurumvet štěňátka prohlédli, ostříhali drápky a poprvé odčervili. Mazlíci prospívají a jsou v pořádku.

 

9.1. 2015 - Narození štěňátek

S velkou radostí oznamujeme, že jsme přivítali na světě pět kouzelných štěňátek irských vlkodavů z našeho prvního vrhu A. Mají se k světu a jsou to pěkní buclíci, dvě slečny AKAWA a ALANIS, tři kluci ARTEGO, ANWYL a ARAKAIN s poměrně vyrovnanou porodní váhou 765 - 804 g. Bibinka a štěňátka jsou v pořádku, svůj první porod zvládla skvěle a je vzornou maminou. Štěňátka jsou při chuti a máme z nich velkou radost. Fotogalerie štěňátek zde.

[6]

 

25.12. 2014 - Duhový most

Dnes nás opustila naše milovaná, věrná a trpělivá psí chůvička Lucky. Dělala nám radost krásných 15.let. Nikdy na tebe nezapomeneme broučku. Fotogalerie Lucky.

 

16.12. 2014 - Březost potvrzena - čekáme štěňátka!

Velká radost... březost Bibinky potvrzena ultrazvukem pěti až osmi štěňátky. Moc se na ně těšíme! Nakoukněte k nám, okolo desátého ledna 2015 možná už budou na světě.

[6]naše budoucí štěňátka vrh A naše budoucí štěňátka vrh A naše budoucí štěňátka vrh A naše budoucí štěňátka vrh A naše budoucí štěňátka vrh A naše budoucí štěňátka vrh A

 

9.-10.11.2014 - Krytí

Tyto dny se Bibinka rozjela za svým miláčkem Fandou pošmajchlovat

 

5.11.2014 - Conny narozky

Všechno nejlepší Conny k prvním narozeninám přejí páníčci. Foto z oslavy přidáno ke Conny do fotogalerie.

 

2.6.2014 - Bibi nezabřezla

Dnes nám bohužel veterinář potvrdil, že BIBI nezabřezla. FANDA i BIBI měli milostné hrátky poprvé tak snad na podzim jim to vyjde a budeme se těšit na naše první štěňátka

kryti3

 

 

26.4.2014 - MVP České Budějovice

V Budějkách CONNY (CARDITA) svou první výstavu v životě zvládla skvěle ze známkou VN1. Tímto chci poděkovat Petře Kappelové za pěkné předvedení. Foto zde.

 

20.4.2014 - Krytí

Dnes jsme jeli s naší BIBI (BOSSANA) za ženichem FANDOU (FARCHAR)

[10]

 

18.3.2014 - Nové webové stránky

Dnes jsme spustili tyto webové stránky naší chovatelské stanice irských vlkodavů Enbi.

Webové stránky ještě stále doplňujeme, tak prosíme o trpělivost a doufáme, že se vám u nás bude líbit.